DIDhome-accessoires
Wij hebben een leuke collectie wanddecoratie die van hout zijn gemaakt! Deze stoere wanddecoratie worden handgemaakt. Het duurt 1-2 werkdagen voordat de artikelen worden verzonden, omdat de artikelen worden gemaakt als ze besteld zijn. Kleine aanpassingen zou mogelijk kunnen zijn. Neem hiervoor contact met ons op.
Heeft u een leuk idee wat u in huis wilt hebben? Het is ook mogelijk om producten op aanvraag te bestellen.
Wij werken samen met mensen die gespecialiseerd zijn in lasersnijden en -graveren. Ook hebben ze ervaring in grafisch ontwerp. dus er is veel mogelijk! Laat u creatieve ideeën dus vooral niet liggen!
Ieder item krijgt de aandacht die het verdient!
Lasersnijden / -graveren
Er zijn vele materialen die wij kunnen snijden en/of graveren, zoals hout, kurk, acryl, karton, leer, glas, spiegels, steen, etc.
Neem contact met ons op als uw een idee heeft en wij (Lifestyle 72 & DID) zorgen voor een mooi resultaat.
De wanddecoraties kunnen bevestigd worden met een spijkertje of dubbelzijdige plakbad. Dit wordt er niet bijgeleverd.